O nas

Portal NajlepszeWycieczki.com.pl istnieje w Internecie od 2009 roku, jednak w obecnej odsłonie funkcjonuje od 1 grudnia 2013 roku.

Portal zmienił profil swojego działania i jest obecnie głównie miejscem, gdzie możesz znaleźć najnowsze i najlepsze (naszym zdaniem) oferty last minute polskich biur podróży. Oznacza to przecenione (często dość sporo!) oferty, publikowane najczęściej na krótko przed wylotem i związane z wolnymi miejscami, które zostały w puli organizatora.

Nie jesteśmy oczywiście w stanie zamieszczać wszystkiego, co pojawia się na tak rozbudowanym rynku. Chcemy publikować oferty, które naszym zdaniem są godne uwagi ze względu na stosunek jakości do ceny. Często szumnie określane Last Minute są droższe od tych samych propozycji, które biura oferują w okresie przedsprzedaży – tzw. first minute. U nas tylko prawdziwe, dobre LASTY, czyli wycieczki znacznie tańsze niż w katalogowej, a także przedsprzedażowej ofercie biur podróży.

Warto zwrócić uwagę, że podawane przez nas ceny są cenami samych organizatorów. W podanej cenie, oferty można kupić zarówno bezpośrednio o touroperatorów, jak i pośredników, agentów turystycznych – internetowych i stacjonarnych. Podajemy ceny całościowe, łącznie ze wszystkimi obowiązkowymi opłatami, a także ubezpieczeniem. Ceny zwyczajowo nie zawierają lokalnych wiz czy podatków klimatycznych. Po prostu nie doliczamy żadnych swoich opłat czy prowizji – pełnimy rolę portalu stricte informacyjnego i wskazującego bardzo dobre promocje. Wszystkie aktualne oferty posiadają na dole przycisk, dzięki któremu dokonasz rezerwacji wybranej oferty, przeczytasz szczegóły oraz zobaczysz pełną galerię zdjęć.

Lasty to oferty “z ostatniej chwili”, więc często może się okazać, że po kilku, kilkudziesięciu minutach od chwili publikacji, oferta nie będzie już aktualna. Staramy się jednak tak dobierać okazje, aby dawały nadzieję na większą ilość miejsc w samolotach, hotelach, a tym samym na dłuższy okres, w którym dalej będą aktualne.

Bądź z nami na bieżąco, subskrybując nasz kanał RSS, a także profile w mediach społecznościowych – Facebook, Google + oraz Twitter.

Zachęcamy do czytania, komentowania, a także podsyłania nam ciekawych ofert!

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania strony, propozycje współpracy czy po prostu chcesz do nas napisać? Pisz! Dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy w dziale KONTAKT.

Dodatkowe informacje: