O mnie

Tomasz Filak. Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach.

W wolnym czasie lubię biegać oraz jeździć na rowerze. Więcej o mojej pasji znajdziecie na stronie Travelan.pl.

Prowadzimy z żoną również strony internetowe z inspirujących nas miejsc, a nasze najważniejsze „dzieci” to mybarcelona.pl oraz myparis.pl.

Najlepsze Wycieczki

Serwis to wybrane, najciekawsze według mnie oferty last minute. W porównaniu do stron biur podróży czy touroperatorów, prezentuje warte uwagi oferty ze względu na stosunek jakości do ceny.

W większości promowane hotele to miejsca, które znam osobiście bądź na przestrzeni lat wiem, że są to pewne i sprawdzone miejsca. Staram się swoim subiektywnym okiem opisać wady i zalety poszczególnych hoteli.

Polecam wam jedynie oferty organizatorów działających na polskim rynku, z wylotami z polskich lotnisk. W większości są to oferty oparte na przelotach czarterowych, z wliczonym bagażem rejestrowanym oraz bagażem podręcznym. W każdej ofercie znajdziecie informacje o składnikach zawartych w cenie danej imprezy turystycznej oraz ew. opłatach dodatkowych, jak lokalne taksy klimatyczne czy wizy.

Do szczegółowej oferty zamieszczam na dole wpisu link, który umożliwi wam rezerwację wycieczki. Ja dzięki temu mogę liczyć na prowizję ze strony organizatora.

Na stronie zamieszczam tylko wybrane, najciekawsze aktualnie oferty wyjazdów i nie zajmuję się indywidualnym przygotowywaniem ofert.

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania strony, propozycje współpracy czy po prostu chcesz do nas napisać? Pisz! Dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy w dziale KONTAKT.

Dodatkowe informacje: