Palan

Mocna przecena Erzurum

Opolska Itaka posiada wolne miejsca na atrakcyjny, świąteczny termin na loty do tureckiego Erzurum. Późnym popołudniem ceny ostro stopniały, na stokach możemy szusować już od 1059zł!

Cena jest o tyle atrakcyjna, że pakiet zawiera bezpośredni przelot czarterem do Erzurum, a także transfer i zakwaterowanie w hotelu. Wszystkie obiekty w ofercie organizatora to hotele 4 i 5 gwiazdek. Turcja słynie z bardzo dobrego serwisu i nie inaczej jest w ofercie narciarskiej – hotele oferują dowolny rodzaj wyżywienia, a większość z nich znajduje się bezpośrednio na stoku.

Co ważne, przewóz sprzętu narciarskiego oraz bagaż rejestrowany jest w cenie, stąd do podanej ceny należy doliczyć jedynie cenę karnetu na miejscu.

PALAN ****

Termin: 20.12 – 27.12.2013

Wyżywienie: śniadania

Ceny:

wylot z Warszawy: 1059zł / osoba

Organizator: Itaka

Istnieje możliwość kupienia opcji z dwoma posiłkami (1259zł) oraz pokoi typu duplex.

DEDEMAN SKI RESORT ****

Termin: 20.12 – 27.12.2013

Wyżywienie: pełne wyżywienie

Ceny:

wylot z Warszawy: 1359zł / osoba

Organizator: Itaka

Istnieje możliwość wykupienia opcji wyżywienia full board plus – dodatkowo napoje i alkohole do posiłków w cenie.

Jest też dostępny (!) bardzo dobry i chętnie rezerwowany Xanadu Snow White. Hotel ma wiele zalet, w tym polskie animacje dla dzieciaków. Co ważne, jest to hotel nowy – duża część obiektów w kompleksie Palandoken to starsze hotele. Xanadu posiada również własną, oświetloną trasę. To świetna sprawa zwłaszcza po zmierzchu, gdyż zamiast siedzieć w pokoju hotelowym, można pozjeżdżać.

XANADU SNOW WHITE *****

Termin: 20.12 – 27.12.2013

Wyżywienie: pełne wyżywienie

Ceny:

wylot z Warszawy: 2059zł / osoba

Organizator: Itaka

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*