Paris

Sylwester w Paryżu last minute

Wycieczka objazdowa połączona z Sylwestrem obchodzonym na Polach Elizejskich. Oferta 5-dniowa z połączeniem lotniczym w mocno obniżonej, bardzo atrakcyjnej cenie!

Oferta Rainbow Tours obejmuje wylot ze stołecznego lotniska Chopina liniami lotniczymi Air France. To świetne połączenie sylwestrowej zabawy pod gołym niebem ze zwiedzaniem słynnej stolicy Francji. Tym bardziej, że kupując samo połączenie lotnicze na własną rękę zapłacimy nie dużo mniej, niż kupując całą wycieczkę biura podróży i choćbyśmy mieli nie uczestniczyć w proponowanym programie zwiedzania, to zawsze mamy w cenie hotel ze śniadaniami, transfery oraz ubezpieczenie.

SYLWESTER W PARYŻU 5 dni

Termin: 30.12 – 03.01.2014

Wyżywienie: śniadania

Ceny:

wylot z Katowic: 1299zł / osoba

Organizator: Rainbow Tours

Cena wycieczki obejmuje przelot, transfery, zakwaterowanie, śniadania, ubezpieczenie oraz opiekę pilota. Cena nie zawiera opłat za lokalnych przewodników, biletów wstępu, biletów komunikacji miejskiej, obiadokolacji.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*