Hotel Myramar - Fuengirola

Costa del Sol – świetna cena

Hiszpania zimą? Czemu nie! Na Costa del Sol jest aktualnie ok. 20 stopni Celsjusza w cieniu w ciągu dnia. To świetna pogoda na spokojny relaks zwłaszcza, kiedy w naszej części Europy jest dość chłodno – choć powinno być mroźno 🙂

Na wypoczynek na Costa del Sol polecamy hotel Villasol – opisywaliśmy go w poprzednim wpisie, wart polecenia, gdyż ma świetną cenę, a położony w bardzo atrakcyjnym miejscu, na obrzeżach popularnej Benalmadeny. Blisko plaży oraz pakiet z wyżywieniem – dla chętnych możliwość rozszerzenia do All Inclusive soft.

VILLASOL ***

Termin: 13.01 – 20.01.2014

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Warszawy: 999zł / osoba

Organizator: Itaka

W opcji z All Inclusive soft – 1189zł.

Drugi z proponowanych hoteli znajduje się w renomowanym kurorcie Fuengirola, gdzie poza samym hotelem jest mnóstwo atrakcji oraz propozycji na spędzanie wolnego czasu. Niedaleko znajduje się też znana plaża Playa de Castillo. Długa, piaszczysta, z łagodnym wejściem do morza. Posiada certyfikat Błękitna Flaga przyznawany za najczystsze i najładniejsze plaże.

W ubiegłym roku hotel został wyróżniony przez Itakę za wysoką jakość świadczonych usług.

MYRAMAR ***+

Termin: 13.01 – 20.01.2014

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Warszawy: 1299zł / osoba

Organizator: Itaka

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*