WenezuelaDunes Beach Resort - Margarita - Wenezuela

Do bardzo niskiej, niespotykanej w tym sezonie zimowym ceny, spadł hotel na wenezuelskiej wyspie Coche. Wszystko za sprawą bliskości terminu wylotu i wolnymi miejscami w Dreamlinerze, którym można polecieć w bezpośrednim połączeniu z Warszawy.

Bardzo atrakcyjna jest również sama długość pobytu, która wynosi łącznie 13 dni (11 nocy). Do tego dochodzi wyjątkowe miejsce, hotel w opcji All Inclusive, a przede wszystkim bardzo niska, nieczęsto spotykana cena.

[box type=”success” align=”center” width=”90%” ]

COCHE PARADISE RESORT ***+

Termin: 10.01 – 22.01.2014

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy: 4499zł / osoba

Organizator: Itaka

Możliwość dopłaty do pokoju typu superior. Łączna cena wycieczki wynosi wtedy 4689zł.

[/box]

Drugim z polecanych hoteli jest Dunes Beach, który znajduje się na wyspie Margarita. Niewiele droższy, o wyższym 4,5 – gwiazdkowym standardzie (lokalne 5*). Piaszczysta plaża Puerto Cruz z łagodnym zejściem do morza znajduje się bezpośrednio przy obiekcie.

[box type=”success” align=”center” width=”90%” ]

DUNES BEACH RESORT ****+

Termin: 10.01 – 22.01.2014

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy: 4799zł / osoba

Organizator: Itaka

Możliwość dopłaty do pokoju junior suit. Łączna cena wycieczki wynosi wtedy 4949zł.

[/box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz