Nordeste Playa

Majówka na Majorce

Zdecydowana większość rezerwacji zagranicznych wycieczek na weekend majowy opiera się na trzech destynacjach – Egipt, Grecja i Turcja. Warto też rozejrzeć się po hiszpańskich regionach – w wielu pogoda będzie ciepła, wiosenna, a gdzieniegdzie można znaleźć bardzo atrakcyjne cenowo oferty. Wyspy Kanaryjskie są dość drogie, więc skupiliśmy się na Majorce!

Wyloty w atrakcyjnym terminie – 27 kwietnia z Warszawy z bardzo dobrymi godzinami odlotu i przylotu sprawia, że jest to fajny pomysł na spędzenie weekendu majowego na popularnej wyspie. Najtańsza opcja o zakwaterowanie w hotelu Iris *** znajdującym się w centrum znanego, rozrywkowego El Arenal.

IRIS ***

Termin: 27.04 – 04.05.2014

Wyżywienie: śniadania

Ceny:

wylot z Warszawy: 1459zł / osoba

Organizator: Neckermann

Możliwość dopłaty do obiadokolacji w cenie 210zł / osoba.

Kolejny hotel to oferujący lepszy standard Alcudia ****. Obiekt znajduje się po drugiej stronie wyspy – w znanym kurorcie Alcudia, który słynie z szerokich, piaszczystych plaż – taka zresztą znajduje się w odległości 150m od hotelu.

ALCUDIA ****

Termin: 27.04 – 04.05.2014

Wyżywienie: śniadania

Ceny:

wylot z Warszawy: 1699zł / osoba

Organizator: Neckermann

Możliwość dopłaty do obiadokolacji w cenie 280zł / osoba.

Dla tych, co wakacje bez All Inclusive to nie wakacje, oferujemy hotel Nordeste Playa ***+. Znajduje się również w północnej części Majorki, w bardzo przyjemnym kurorcie Can Picafort. Piaszczysta plaża znajduje się zaledwie 50 metrów od hotelu. Ma bardzo przyjemne, dobre opinie polskich turystów.

NORDESTE PLAYA ***+

Termin: 27.04 – 04.05.2014

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy: 1899zł / osoba

Organizator: Neckermann

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*