Aroma Hotel Alanya

Turcja z TUI poniżej tysiaka

Ceny wakacji w Turcji systematycznie maleją, daje się to również odczuć w cenach wakacji kupowanych na ostatnią chwilę. W samej ofercie TUI w różnych terminach możemy kupić wyjazdy do trzech hoteli w cenach poniżej tysiąca złotych od osoby.

Prezentowane kwoty uwzględniają rabat 100zł, jaki biuro oferuje dla wszystkich rezerwujących wyjazdy przez ich centralę telefoniczną, a także stronę internetową.

Na sam początek hotel znajdujący się przy jednej z głównych ulic w centrum Alanyi. Polecamy dla osób, które szukają miejskich rozrywek. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się słynna plaża Kleopatra, a na przeciw obiektu dyskonty i markety, w których relatywnie tanio można kupić podstawowe produkty.

BEST BEACH ***

Termin: 03.05 – 10.05.2014

Wyżywienie: śniadania

Ceny:

wylot z Warszawy: 897zł / osoba
wylot z Poznania: 897zł / osoba
wylot z Gdańska: 897zł / osoba
wylot z Katowic: 937zł / osoba

Organizator: Tui

Możliwość dopłaty do obiadokolacji w cenie 106zł / osoba.

Drugi z hoteli znajduję się w części egejskiej Turcji – samym centrum. Również polecamy dla wszystkich ceniących sobie miejskie życie i przekładających lokalizację nad standard hotelu.

BODRUM EOS HOTEL ***

Termin: 03.05 – 10.05.2014

Wyżywienie: śniadania

Ceny:

wylot z Warszawy: 897zł / osoba
wylot z Poznania: 897zł / osoba

Organizator: Tui

Możliwość dopłaty do All Inclusive w cenie 320zł / osoba.

Trzeci hotel znajduje się również, podobnie jak Best Beach, w Alanyi. Przy słynnej plaży Kleopatra, oferuje pobyt z opcją wyżywienia HB. Co ważne, posiada świetne opinie na portalu Holidaycheck – średnia ocen to 4,8. Rekomendacja turystów odwiedzających ten hotel to 82%. Bardzo atrakcyjna wiąże się z bardzo bliskim terminem wylotu.

AROMA ***

Termin: 19.04 – 26.04.2014

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Poznania: 1097zł / osoba

Organizator: Tui

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*