Oasis Papagayo

Fuerteventura w HB od 1559 zł

Bardzo dobra cena za jesienne wakacje na wyspach kanaryjskich. Oferta dostępna z wylotem z Katowic, Warszawy oraz Poznania (dzień wcześniej). W cenie hotelu śniadania i obiadokolacje.

Hotel w oferowanej propozycji cenowej to Oasis Papagayo ***+. Obiekt znajduje się w północnej części wyspy, 1 kilometr od centrum popularnej miejscowości Corralejo, skąd z lokalnego portu można bardzo szybko przedostać się na Lanzarote.

Obiekt znajduje się na olbrzymim terenie, który pokryty jest domkami w formie wakacyjnje wioski. Dzięki temu do dyspozycji mamy apartamenty, które w wersji podstawowej mają 45 metrów kwadratowych i są w stanie pomieścić 4 osoby. Istnieje również możliwość dopłaty do większych, 65 metrowych, które są przeznaczone dla maksymalnie sześciu osób.

Piaszczysta plaża Waikiki znajduje się 900 metrów od obiektu, a słynny  Parque Natural de las Dunas z piękną plażą oddalony jest o 1,5 kilometra. Można tam dojechać hotelowym busem.

Za stosunkowo niewielką dopłatą można rozszerzyć opcję wyżywienia do All Inclusive.

OASIS PAPAGAYO ***+

Termin: 17.11 – 24.11.2014

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Katowic: 1559 zł / osoba
wylot z Warszawy: 1659 zł / osoba

Organizator: Itaka

Możliwość dopłaty:

  • All Inclusive – 350 zł / osoba

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*