TurcjaBarum Arum

MEGA okazja dla wymagających turystów – prestiżowy hotel Barut Arum Resort & Spa w niesamowitej ofercie z przelotem, transferami oraz wyżywieniem.

Hotel położony przy bardzo ładnej, piaszczystej plaży. To wyjątek, to właśnie w regionie Side można znaleźć jedne z najpiękniejszych plaż riwiery tureckiej. Bardzo bogata i rozbudowana oferta żywieniowa, a także bardzo bogata oferta sportów wodnych.

Hotel zbiera najlepsze rekomendacje prestiżowych portali internetowych.

Wypoczynek w hotelu sieci Barut to gwarancja wypoczynku na bardzo wysokim poziomie, polecamy wszystkim wymagającym. Bardzo atrakcyjną cenę zyskujemy dodatkowo przez rabat, który Tui oferuje za pośrednictwem swojej strony www.

Za niewielką opłatą można również dopłacić do opcji All Inclusive – w standardowej ofercie są śniadania i obiadokolacje.

[box type=”success” align=”center” width=”90%” ]

BARUT HOTELS ARUM RESORT SPA *****

Termin: 29.11 – 06.12.2014

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Warszawy: 897 zł / osoba

Organizator: Tui

Możliwość dopłaty:

  • All Inclusive – 369 zł / osoba
[/box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz