Karnak

Rejs po Nilu za 1169 zł

Sfinks – program objazdowy z rejsem po Nilu w świetnej cenie. W cenie oferty przelot do Egiptu, pełne wyżywienie z możliwością dopłaty do All Inclusive na statku.

Po przylocie do Egipt jesteśmy kwaterowani w hotelu o standardzie trzech gwiazdek w opcji ze śniadaniami i obiadokolacjami. Odpoczywamy tam również drugiego dnia, a trzeciego udajemy się do Luksoru. Tam zwiedzamy najważniejsze rzeczy, w tym 3 grobowce w Dolinie Królów, Kolosy Memnona, świątynię królowej Hatszepsut. Wieczorem jesteśmy kwaterowani na statku, który cumuje w porcie, przez co istnieje możliwość wieczornego wypadu na miasto.

Kolejnego dnia program przewiduje zwiedzanie świątyni Amona w Karnaku, a następnie obiad na statku i rozpoczęcie rejsu w kierunku Edfu. W kolejnych dniach zwiedzanie najważniejszych rzeczy podczas rejsu, czyli  świątynia boga Sobka w Kom Ombo, Abu Simbel, Asuan.

Ostatni dzień przed wylotem spędzimy już w jednym z hoteli w Hurghadzie. Szczegółowy program oraz dodatkowe informacje można znaleźć na stronie organizatora.

SFINKS – REJS PO NILU

Termin: 08.01 – 15.01.2015

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w hotelu i pełne wyżywienie na statku

Ceny:

wylot z Katowic: 1169 zł / osoba
wylot z Warszawy: 1169 zł / osoba
wylot z Poznania: 1169 zł / osoba

Organizator: Exim Tours

Możliwość dopłaty:

  • All Inclusive w hotelu – 110 zł / osoba

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*