Sal Vila Verde

Wyspy Zielonego Przylądka – 2399 PLN All Inclusive

Niesamowicie niska cena blisko tygodniowych wakacji na Wyspach Zielonego Przylądka. Cena pobytu w opcji All Inclusive to jedynie 2399 PLN / osoba.

Wakacje mają nietypową długość , bo 6 nocy (7 dni). Wylatujemy z Warszawy bądź Katowic w najbliższą niedzielę i wracamy w sobotę. Lądujemy w Polsce w dniu wigilii, 24.12 wcześnie rano.

Cechą tej wycieczki jest również to, że nocujemy w hotelu Vila Verde **** i tam jemy śniadania, natomiast z opcji All Inclusive oraz atrakcji hotelowych korzystamy w kompleksie Oasis Atlantico Belorizonte ****. Ten drugi znajduje się bezpośrednio przy plaży. Aktualnie są tam przeprowadzane prace związane z remontem pokoi, stąd gości kwaterowani są w Vila Verde.

Właściciele Vila Verde oferują darmowe transfery busikiem na plażę, a tym samym do hotelu Oasis Atlantico.

SAL VILA VERDE ****

Termin: 17.12 – 24.12.2017

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic: 2399 zł / osoba
wylot z Warszawy: 2399 zł / osoba

Organizator: Itaka

Istnieje oczywiście możliwość zakwaterowania w hotelu Vila Verde i korzystanie na miejscu z opcji All Inclusive. Rozwiązania takie jest jednak trochę droższe.

SAL VILA VERDE ****

Termin: 17.12 – 24.12.2017

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic: 2806 zł / osoba
wylot z Warszawy: 2806 zł / osoba

Organizator: Itaka

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*