Wakacje w Egipcie w dobrym hotelu za 1219 PLN

Tygodniowe wakacje w 4 – gwiazdkowym hotelu w egipskim Marsa Alam. Kompletny koszt wakacji. Dodatkową opłatą będzie jedynie test PCR – 30 USD w Egipcie, lub przed wylotem w Polsce. Mega atrakcyjna cena na wyloty 10 kwietnia.

Najtańszy wylot w tytułowej cenie dotyczy Gdańska, ale pozostałe porty lotnicze również w rewelacyjnej cenie. Należy pamiętać, że Egipt zawiesił pobieranie opłat za wizy, co rekompensuje nam koszt testu wykonanego po przylocie do Egiptu.

Dla osób, które chcą zrobić test wcześniej w Polsce, organizator przygotował kupony rabatowe, które dadzą nam zniżkę w sieciowych laboratoriach w Polsce.

Przypominam, że z kwarantanny w Polsce można zwolnić się w banalny sposób – po przylocie do Polski robimy szybki, tani test antygenowy. Nie musimy go robić na lotnisku, wystarczy go zrobić do 48h po wylądowaniu w dowolnym miejscu. Koszt testów robionych lokalnie w miejscach zamieszkania to ok. 80 – 100 PLN. Na lotniskach jest nieco drożej, a często czekamy w kolejce ok. 1 – 1,5h ze względu na ilość chętnych.

Moim zdaniem
Hotel systematycznie jest na lastach w ofercie TUI. Najtańszy na Marsa Alam, ale tu standard hoteli wyższy niż np. w Hurghadzie. Wadi jest dobrze oceniany przez turystów, dlatego przy tej cenie zdecydowanie polecam.
Egipt - wymagane dokumenty
  • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub na lotnisku w Marsa Alam – koszt 30 USD / osoba.
  • formularz lokalizacyjny – do pobrania – klik

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Egipt

WADI LAHMY AZUR ****

Termin: 10.04 – 17.04.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Gdańska 1219 zł / osoba
wylot z Poznania 1349 zł / osoba
wylot z Wrocławia 1359 zł / osoba
wylot z Katowic 1419 zł / osoba
wylot z Warszawy 1419 zł / osoba

Organizator: Tui

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*