Egipt 5* za 1399 PLN. Wyloty w najbliższy czwartek

Las minute sprzed kilkunastu minut. Bardzo dobry, 5 – gwiazdkowy hotel w egipskiej Hurghadzie od najbliższego czwartku już za 1399 złotych od osoby dorosłej.

Co prawda wjazd do Egiptu wiąże się z koniecznością wykonania testu na koronawirusa, ale dla spóźnialskich istnieje również możliwość zrobienia testu w Egipcie na lotnisku. Jego koszt na miejscu jest zdecydowanie niższy i wynosi zaledwie 30 USD. W dalszym ciągu zawieszone są wizy, stąd opłata za test w Hurghadzie rekompensuje nam właśnie brak opłaty za wizę.

Wiele osób pyta, co w przypadku pozytywnego wyniku testu na miejscu?

Nie jesteśmy przewoźnie w żadne specjalne miejsce. Trafiamy do wybranego przez siebie hotelu, a każdy z nich posiada część dla osób, którym test wyszedł pozytywnie. Po dwóch, trzech dniach w przypadku braku objawów, test jest wykonywany ponownie.

Moim zdaniem
Świetny stosunek jakości do ceny. Bardzo dobre warunki pogodowe i bardzo dobra okazja na mocne wygrzanie się po ciężkiej zimie 🙂 Bardzo dobrze oceniany hotel, polecam.
Egipt - wymagane dokumenty
  • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub na lotnisku w Hurghadzie – koszt 30 USD / osoba.
  • formularz lokalizacyjny – do pobrania – klik

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Egipt

AMC ROYAL HOTEL & SPA *****

Termin: 15.04 – 22.04.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1399 zł / osoba
wylot z Warszawy 1459 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*