Majówka Dominikana – 5171 PLN za 12 – dniowe wakacje All Inclusive. Bez testu na Covid-19

Bardzo atrakcyjna oferta – w bardzo dobrej cenie 12 – dniowe wakacje w bardzo dobrym hotelu przy pięknej plaży. Bez dodatkowych kosztów – Dominikana nie wymaga testów na Covid-19.

Dużym plusem jest atrakcyjny termin – wylot w połowie przyszłego tygodnia, a pobyt na miejscu zbiega nam się z weekendem majowym. Bezpośredni przelot na miejsce szerokadłubowym samolotem PLL LOT. Bez międzylądowań i przesiadek.

Moim zdaniem
Nie jest to hotel luksusowy, ale oferta, którą bardzo często polecam ze względu na solidny standard, a częśto bardzo dobre ceny! Świetny last zwłaszcza, że Dominikana nie wymaga testów. Bardzo atrakcyjna długość pobytu oraz termin łapiący weekend majowy.
Dominikana - wymagane dokumenty
  • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
  • rejestracja na stronie https://eticket.migracion.gob.do. Wypełniajac formularz sanitarny generujemy kod QR, którym okazujemy się na lotnisku.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Dominikana

VIVA WYNDHAM DOMINICUS BEACH ****

Termin: 21.04 – 02.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy 5171 zł / osoba

Organizator: Tui

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*