Malediwy – hotel 4*+ z wyżywieniem oraz testem PCR w cenie 4999 PLN

Świetna oferta cenowa na wakacje na Malediwach już od przyszłego tygodnia. Co ważne, w cenie pełne wyżywienie – 3 posiłki dzienne, a także test RT-PCR na obecność koronawirusa!

Władze wysp wymagają testu RT-PCR robionego najwcześniej 96h przed planowaną godziną wylotu. To szalenie wygodne, gdyż test można robić ze sporym wyprzedzeniem i odpowiednio wcześnie załatwić wszystkie formalności.

MEGA dużym plusem jest to, że drogi test PCR jest wliczony w cenę imprezy! Po rezerwacji wakacji otrzymamy kod, dzięki któremu zarezerwujemy badanie w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, która ma niesamowitą gęstą sieć punktów w całej Polsce.

Kolejnym MEGA plusem jest bezpośredni przelot na miejsce Dreamlinerem PLL LOT. Nigdy wcześniej zimą z Polski nie było to możliwe. Bez międzylądowań, przesiadek i przerw na tankowanie samolotu. Co ważne, pobyt w hotelu na Malediwach rozpoczynamy od piątku i kończymy w piątek, czyli jesteśmy na miejscu klasyczny tydzień. W tym celu samolot biura podróży startuje już w czwartek wieczorem, aby móc cieszyć się pełnym pobytem na miejscu!

UWAGA
Na wyloty do 10.06.2021 biuro podróży opłaca za turystów testy RT-PCR! Testy możemy robić nawet 96h przed planowaną godziną wylotu!
Moim zdaniem
Rewelacyjna oferta, biorąc pod uwagę standard hotelu, świadczenia w cenie, a przede wszystkim test PCR! Niesamowite miejsce, szalenie zadowoleni turyści, bardzo polecam
Malediwy - wymagane dokumenty
 • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
 • test RT-PCR na Sars-Cov-2 wykonany najwcześniej 96h przed planowaną godziną wylotu. Obowiązek dotyczy wszystkich powyżej 1. roku życia. Wynik testu musi być w języku angielskim.

Zawarte w cenie:

 • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 15 kg;
 • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
 • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
 • polska obsługa oraz polski rezydent;
 • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
 • podatek turystyczny – 6 USD / osoba / dzień

Możliwosć doplaty:

 • pokój garden villa – 590 zł / osoba
 • pokój beach villa – 890 zł / osoba
 • pełny All Inclusive – 1990 zł / osoba
Malediwy

GANGEHI ISLAND RESORT ****+

Termin: 22.04 – 30.04.2021

Wyżywienie: 3 posiłki

Ceny:

wylot z Warszawy 4999 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*