Tunezja – w wakacje w bardzo dobrym hotelu za 1199 PLN

Tygodniowe wakacje w tunezyjskim Hammamecie w rewelacyjnej cenie. Wyloty już w najbliższy czwartek z lotnisk w Katowicach oraz Warszawie.

Wielkie otwarcie wakacji w Tunezji. Po dłuższej przerwie polskie biura podróży puszczają tam czartery. Wjazd do Tunezji wiąże się ze zrobieniem przed wylotem testu RT-PCR. Opuszczanie obiektów hotelowych dotyczy zorganizowanych grup, więc samodzielne podróże odpadają.

Tunezja to jednak kraj, gdzie w zdecydowanej większości turyści jadą na typowy hotelowy wypoczynek z możliwością korzystania z wycieczek fakultatywnych i takich właśnie preferuje w tym momencie. Organizator oferuje możliwość zakupienia testu w momencie robienia rezerwacji w cenie 340 złotych / osoba, ale np. w sieci laboratoriów GynCentrum można zamówić test PCR z tłumaczeniem na język angielski za jedyne 249 złotych / osoba!

Moim zdaniem
Mega cena! Mimo konieczności wykonania testu, finalna cena wakacji i tak w niezwykle atrakcyjnej cenie. Hotel należał wcześniej do sieci RIU, a obecnie do popularnej Vincci, która w Tunezji oderuje naprawdę dobry standard, polecam.
Tunezja - wymagane dokumenty
  • dowód osobisty lub paszport
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Rodos

VINCCI MARILLIA ****

Termin: 13.05 – 20.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1199 zł / osoba
wylot z Warszawy 1199 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*