Perla

Wakacje w Bułgarii za 699 PLN

Tygodniowe wakacje w przyjemnym hotelu w opcji z dwoma posiłkami za jedyne 699 złotych od osoby dorosłej. Możliwość niewielkiej dopłaty do opcji All Inclusive soft.

Bajecznie tani urlop. W cenie przelot samolotem czarterowym z bagażami, transferami i ubezpieczeniem podstawowym.

Bułgaria będzie bardzo popularnym kierunkiem tego sezonu. W dużej części na tanie testy antygenowe dla osób, które nie są zaszczepione.

UWAGA
Osoby w pełni zaszczepione na Covid-19 są zwolnione z obowiązku robienia testu. Druga dawka szczepionka bądź pierwsza firmy Johnson & Johnson musi być przyjęta przynajmniej 14 dni przed podróżą do Bułgarii.
Moim zdaniem
Trzygwiazdkowy, ale od kilku sezonów bardzo popularna, budżetowa oferta. Odpoczynek w przyjemnych warunkach za kilkaset złotych… 😉
Bułgaria - wymagane dokumenty
  • dowód osobisty lub paszport
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub test antygenowy wykonany najwcześniej 48h przed wylotem. Osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku testowania. Druga dawka szczepionki musi być przyjęta co najmniej 14 dni przed przylotem. Zwolnione z testów są również osoby, które chorowały na Covid-19 w ciągu od 14 do 180 dni przed przylotem. Potwierdzenie szczepienia najlepiej pobrać lub wydrukować z Internetowego Konta Pacjenta. Ozdrowieńcy muszą posiadać odpowiedni dokument potwierdzający pozytywny wynik.Z obowiązku testu zwolnione są również dzieci poniżej 5 lat.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba

Możliwość dopłaty:

  • All inclusive soft – 190 PLN / osoba
Bułgaria

PERLA ***

Termin: 11.06 – 18.06.2021

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Katowic 699 zł / osoba
wylot z Warszawy 749 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*