Perla

Bułgaria – 1399 PLN za tygodniowe wakacje z dwoma posiłkami

W bardzo dobrej cenie, 1399 złotych od osoby dorosłej możemy lecieć na tygodniowe wakacje do bułgarskich Złotych Piasków. Oczywiście przelot samolotem czarterowym z bagażami oraz przyjemny, 3 – gwiazdkowy hotel ze śniadaniami i kolacjami w cenie.

Ostatnia szansa na pobyt w Bułgarii. Tu sezon turystyczny trwa zwykle do ok. 15 września. Po połowie miesiąca zamyka się już coraz więcej obiektów i atrakcji i można liczyć na coraz częstsze deszcze. Dlatego oferta o tyle warta uwagi, że odbywa się jeszcze w czasie, gdy na zewnątrz można liczyć na blisko 30 stopni Celsjusza w cieniu.

Moim zdaniem
Trzygwiazdkowy, ale od kilku sezonów bardzo popularna, budżetowa oferta. Odpoczynek w przyjemnych warunkach w cenie niższej niż wakacje w Polsce… 😉
Bułgaria - wymagane dokumenty
  • dowód osobisty lub paszport
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub test antygenowy wykonany najwcześniej 48h przed wylotem. Osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku testowania. Druga dawka szczepionki musi być przyjęta co najmniej 14 dni przed przylotem. Zwolnione z testów są również osoby, które chorowały na Covid-19 w ciągu od 14 do 180 dni przed przylotem. Potwierdzenie szczepienia najlepiej pobrać lub wydrukować z Internetowego Konta Pacjenta. Ozdrowieńcy muszą posiadać odpowiedni dokument potwierdzający pozytywny wynik. Z obowiązku testu zwolnione są również dzieci poniżej 12 lat.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba

Możliwość dopłaty:

  • All inclusive soft – 190 PLN / osoba
Bułgaria

PERLA ***

Termin: 07.09 – 14.09.2021

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Katowic 1399 zł / osoba
wylot z Warszawy 1399 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19. Zwolnione są również dzieci do lat 12.

Pozostałe osoby odbywają 10 – dniową kwarantannę. Istnieje możliwość skrócenia kwarantanny, robiąc w jej 7 dniu test na obecność koronawirusa.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*