TunezjaSentido Rosa Beach

Sieciowy hotel Sentido Rosa Beach, znajdujący się w dzielnicy hotelowej Skanes – pomiędzy Sousse, a Monastirem, w hitowej cenie last minute! Wylot już 23 stycznia z Warszawy.

Sentido to znana marka hotelowa oferująca wysoki i bardzo wysoki standard usług. Mimo, że wiele dawnych „sław” tunezyjskich boryka się ze średnimi opiniami turystów, Sentido Rosa Beach w dalszym ciągu przyciąga wielu turystów nastawiających się na wypoczynek na odpowiednim poziomie. Co ciekawe, hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Monastirze, na które właśnie operuje Itaka. To sprawia, że na dobrą sprawę z i na lotnisko możemy iść pieszo.

W Skanes samoloty widać i częściowo słychać, ale nie przeszkadza to zbytnio w odpoczynku, tym bardziej w sezonie zimowym, kiedy ruch jest dużo mniejszy.

[box type=”success” align=”center” width=”90%” ]

SENTIDO ROSA BEACH ****

Termin: 23.01 – 31.02.2014

Wyżywienie: All Inclusive 24h

Ceny:

wylot z Warszawy: 1099zł / osoba

Organizator: Itaka

Możliwość dopłaty do pokojów z widokiem na morze – dopłata 150zł / osoba.

[/box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz