Dessole Abou Sofiane

Tunezja All Inclusive za 999 PLN

Tygodniowe wakacje w Tunezji w hotelu o standardzie 4 – gwiazdek w świetnej cenie. Wyloty z Katowic oraz Warszawy już w najbliższy czwartek – Boże Ciało.

Hotel zlokalizowany jest w kontynentalnej części Tunezji. Rewelacyjne warunki pogodowe, słynne piaszczyste plaże i rewelacyjnie niska cena. Co ważne, od 1 czerwca z obowiązku robienia testu zwolnione są osoby zaszczepione, ozdrowieńcy oraz dzieci do 12 lat!

Moim zdaniem
Świetna cena wakacji w Afryce mimo konieczności wykonania testu. Aktualnie jednak testy PCR z tłumaczeniem na angielski można zrobić w cenie nawet 249 złotych. Z racji aktualizacji przepisów od 1 czerwca, spory katalog osób, które są zwolnione z testów, w tym dzieci do 12 lat!
Tunezja - wymagane dokumenty
 • paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty powrotu.
 • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem. Z testu zwolnione są osoby z pełnym szczepieniem przeciwko Covid-19. Zwolnieni są ozdrowieńcy, którzy mają pozytywny wynik testu wykonany co najmniej 6 tygodni przed podróżą.
  Zwolnione z robienia testu są również dzieci do 12 lat.

Zawarte w cenie:

 • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
 • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
 • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
 • polska obsługa oraz polski rezydent;
 • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Tunezja

LE SOLEIL ABOU SOFIANE ****

Termin: 03.06 – 10.06.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 999 zł / osoba
wylot z Warszawy 999 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*