Barcelo Margaritas

Atrakcyjna Gran Canaria

Mimo, że do wtorkowego wylotu zostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj możemy znaleźć bardzo ciekawe i atrakcyjne cenowo oferty, głównie ze względu na przeceny Itaki.

Najtańsza oferta to hotel Dunas Mirador – bardzo fajna, wakacyjna propozycja. Zarówno na spokojny, hotelowy wypoczynek, jak i dla osób lubiących spędzać czas poza hotelem – słynne wydmy Maspalomas w zasięgu ręki! Hotel bardzo dobrze położony – w bardzo szybki sposób można się dostać chociażby do znanego Playa del Ingles.

Oferta jest o tyle mocno atrakcyjna, że Itaka proponuje pobyt w hotelu w opcji All Inclusive.

DUNAS MIRADOR ***

Termin: 28.01 – 04.02.2014

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy: 1599zł / osoba

Organizator: Itaka

Istnieje możliwość dopłaty do pokoju z widokiem na basen – 190zł / osoba.

Drugi z hoteli, który mocno polecany, to dobrze znany klientom Itaki Barcelo Margaritas. Dobrze opiniowany na Holidaycheck, posiada ten niezaprzeczalny plus, że znajduje się w centrum najbardziej znanego kurortu na Gran Canarii – Playa del Ingles. Biuro podróży kwateruje poza tym w wyremontowanych pokojach. Jedynym minusem jest odległość od plaży, ale hotele miejskie tak już po prostu mają.

BARCELO MARGARITAS ****

Termin: 28.01 – 04.02.2014

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy: 1999zł / osoba

Organizator: Itaka

W cenie pokoje superior. Zakwaterowanie w apartamencie – 2189zł / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*