Genialny hotel na Gran Canarii na piątek za 1649 PLN

Wylot w piątek z lotniska w Warszawie i genialny hotel na Gran Canarii o standardzie 4*+. W cenie śniadania i obiadokolacje.

Wyspy Kanaryjskie oferują o tej porze roku genialne warunki pogodowe. Co ważne, podróż do Hiszpanii wiąże się z koniecznością wykonania testów na koronawirusa, ale akceptowane są również testy RT-LAMP.

Wynik testów Lamp jest dostępny w ciągu 1 godziny, stąd jest to kierunek idealny na lastowe wakacje. Przypominam, że z kodem rabatowym Lato2021! zrobicie test RT-PCR z tłumaczeniem na angielski za jedyne 249 złotych w sieci laboratoriów GynCentrum.

Moim zdaniem
Rewelacyjny hotel. Bardzo dobre opinie turystów od wielu, wielu lat. Piękne miejsce i wysoka jakość usług w bardzo dobrej cenie. Pokoje z widokiem na ocean!
Gran Canaria - wymagane dokumenty
  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • formularz zdrowotny na stronie lub w aplikacji – spth.gob.es
  • negatywny wynik testu SARS-Cov-2. Akceptowane testy RT-PCR, RT-LAMP lub TMA z tłumaczeniem na język hiszpański lub angielski. Wykonane muszą być do 72h przed wylotem.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Teneryfa

DUNAS DON GREGORY ****+

Termin: 14.04 – 21.04.2021

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Warszawy 1649 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*