Royal Lagoons Aqua

5* w Egipcie za 1599 PLN. Wyloty w najbliższy czwartek

Już za dwa dni w bardzo dobrej cenie możemy przenieść się w miejsce, gdzie jest ponad 30 stopni Celsjusza w cieniu. Wolne miejsca w samolotach z Warszawy oraz Katowic.

Egipt wymaga zrobienia testu PCR, który za pośrednictwem Itaki kosztuje 140 PLN / osoba. Przez to, że wylot jest już za dwa, mamy ostatnią szansę, aby umówić się na jego zrobienie w Polsce. Bardzo szybko i sprawnie możemy to również zrobić w Egipcie. Koszt testu na lotnisku w Hurghadzie to jedyne 30 USD / osoba, a ostatni turyści, którzy korzystali z tej formy testowania potwierdzają, że badanie odbywa się bardzo delikatnie i nie zajmuje wiele czasu. Od chwili wylądowania do wejścia na pokład autokaru, który zawozi nas do hotelu, całość trwa ok. 1 godziny – łącznie z odebraniem bagażu i kontrolą paszportową.

Z racji tego, że cały czas zawieszone są opłaty za wizy do Egiptu, rekompensuje nam to koszt robienia testu w Egipcie (wiza przed zawieszeniem ich obowiązywania kosztowała 25 USD / osoba).

Moim zdaniem
Świetny stosunek jakości do ceny. Bardzo dobre warunki pogodowe i bardzo dobra okazja na mocne wygrzanie się po ciężkiej zimie 🙂
Egipt - wymagane dokumenty
  • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub na lotnisku w Hurghadzie – koszt 30 USD / osoba.
  • formularz lokalizacyjny – do pobrania – klik

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Egipt

ROYAL LAGOONS AQUA *****

Termin: 15.04 – 22.04.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1599 zł / osoba
wylot z Warszawy 1659 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*