Blue Sea Interpalace

Teneryfa – 4* z dwoma posiłkami w cenie za 1399 PLN

MEGA niska cena na wyloty w najbliższy czwartek z lotnisk w Katowicach i Warszawie. Oba to oczywiście loty czarterowe, stąd w cenie wszystkie opłaty, łącznie z bagażami.

Niesamowita okazja do bardzo taniego zwiedzania Teneryfy. Co prawda wjazd do Hiszpanii wiąże się z koniecznością wykonania testu na obecność koronawirusa Sars-Cov-2, ale Hiszpanie akceptują również testy RT-LAMP, które zaczęły się pojawiać w polskich laboratoriach. Koszt takiego testu jest sporo niższy niż tradycyjny PCR i wynosi ok. 200 PLN / osoba.

Za pośrednictwem biura podróży istnieje również możliwość zakupu testu PCR, który jest do zrobienia w bardzo rozbudowanej w całej Polsce sieci laboratoriów Diagnostyka. Koszt testu wraz z tłumaczeniem na język angielski kupowany za pośrednictwem Itaki to 340 PLN / osoba.

Moim zdaniem
Bardzo dobra pogoda na Teneryfie. Okazja do niezwykle tanich wakacji na Kanarach. Hotel należy traktować jako przyzwoite 3*. Leży w północnej części wyspy, jest trochę oddalony od plaży, ale sam obiekt na dobrym poziomie, stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania Teneryfy.
Teneryfa - wymagane dokumenty
 • ważny dowód osobisty lub paszport
 • formularz zdrowotny na stronie lub w aplikacji – spth.gob.es
 • negatywny wnik testu SARS-Cov-2. Akceptowane testy RT-PCR, RT-LAMP lub TMA z tłumaczeniem na język hiszpański lub angielski. Wykonane muszą być do 72h przed wylotem.

Zawarte w cenie:

 • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
 • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
 • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
 • polska obsługa oraz polski rezydent;
 • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba

Możliwość dopłaty:

 • All Inclusive – 299 PLN / osoba
 • pokój z widokiem na morze – 250 PLN / osoba
Teneryfa

BLUE SEA INTERPALACE ****

Termin: 15.04 – 22.04.2021

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Ceny:

wylot z Katowic 1399 zł / osoba
wylot z Warszawy 1399 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*