Marsa Alam – świetny hotel za 1699 PLN

Bardzo dobra oferta biorąc pod uwagę aktualne oferty cenowe. Wyjazd do egipskiego Marsa Alam i bardz dobry, 4* hotel w All Inclusive za 1699 złotych od osoby dorosłej. Wyloty w przyszły weekend z lotnisk w Warszawie oraz Katowicach.

Wjazd do Egiptu wiąże się z koniecznością przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR na Covid-19. Z kodem zniżkowej organizatora robimy go przed wylotem do Egiptu w Polsce, lub na lotnisku w Marsa Alam. Test robiony w Polsce z rabatem organizatora do 340 PLN / osoba, natomiast test robiony w Egipcie to 30 USD / osoba.

W Egipcie genialne warunki pogodowe, w większości hoteli samodzielnie korzystamy już z bufetów.

Moim zdaniem
Polecam dla wszystkich, którzy chcą się solidnie wygrzać. Bardzo dobre warunki i świetna cena. Sporo czasu na załatwienie wszystkich formalności związanych z testem.
Egipt - wymagane dokumenty
  • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub na lotnisku w Marsa Alam – koszt 30 USD / osoba.
  • formularz lokalizacyjny – do pobrania – klik

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Egipt

DEEP BLUE INN ****

Termin: 08.05 – 15.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1699 zł / osoba
wylot z Warszawy 1759 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*