Dominikana All Inclusive za 3912 PLN

Tygodniowe, egzotyczne wakacje w świetnej cenie. Bez szczepień i testów na Covid! Bezpośredni przelot wygodnym, szerokokadłubowym samolotem PLL LOT z Katowic oraz Warszawy.

Dominikana cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na brak konieczności robienia przed wylotem testów. Wszystkie osoby są wpuszczane, a jedyny test (nie jest obowiązkowy) możemy zrobić po przylocie do Polski, aby zwolnić się z kwarantanny.

Region Puerto Plata, temperatury w cieniu ponad 30 stopni Celsjusza.

Moim zdaniem
Świetna cena. Bez testów na obecność koronawirusa co nie generuje dodatkowych kosztów. Dobry last z odpowiednim wyprzedzeniem, stąd sporo czasu na zaplanowanie wszystkiego..
Dominikana - wymagane dokumenty
  • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu
  • rejestracja na stronie https://eticket.migracion.gob.do. Wypełniajac formularz sanitarny generujemy kod QR, którym okazujemy się na lotnisku.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Dominikana

PLAYA BACHATA RESORT ****

Termin: 08.05 – 16.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 3912 zł / osoba
wylot z Warszawy 4112 zł / osoba

Organizator: Rainbow

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*