5* Turcja za 1199 PLN na sobotę

Bardzo przyjemny 5 – gwiazdkowy hotel w bardzo dobrej cenie. Wylot już w najbliższą sobotę z lotnisk w Katowicach, Wrocławiu i trochę drożej z Warszawy.

Rewelacyjna oferta cenowa biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. W Turcji trwa twardy lockdown, ale nie wpływa to na funkcjonowanie hoteli czy przemieszczanie się samych turystów.

Wymagane jest zrobienie testu PCR przed wylotem do Turcji, ale aktualnie biura podróży mają szereg zniżek w popularnych laboratoriach. Dla przykładu w laboratorium Gyn Centrum można zrobić test PCR z tłumaczeniem na język angielski za jedyne 249 PLN / osoba! Rezerwacji terminu na test dokonujemy przez ich stronę internetową, a jako kupon rabatowy podajemy „lato2021!”. Za test zapłacimy z góry online, bądź podczas badania kartą.

Moim zdaniem
Byłem w tym hotelu w zeszłym roku, dlatego mocno polecam. Fajna okolica, przepiękna plaża, promenada. Bardzo blisko pięknego, antycznego Side. Coraz tańsze testy PCR,
Turcja - wymagane dokumenty
 • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu;
 • negatywny wynik testu RT-PCR, przetłumaczony na język angielski, wykonany najwcześniej 72h przed przylotem do Turcji. Nie dotyczy dzieci do lat 6;
 • formularz zdrowotny w wersji papierowej – Pobierz – klik
 • rejestracja wszystkich uczestników na stronie register.health.gov.tr i wygenerowanie kodu HES.

Zawarte w cenie:

 • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
 • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
 • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
 • polska obsługa oraz polski rezydent;
 • ubezpieczenie;

Płatne dodatkowo:

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Turcja

CROWN PALACE *****

Termin: 08.05 – 15.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1199 zł / osoba
wylot z Wrocławia 1199 zł / osoba
wylot z Warszawy 1349 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*