Majorka – świetny hotel 4* All Inclusive za 1439 PLN

Petarda! Wakacje na Majorce w świetnym hotelu w opcji All Inclusive w rewelacyjnej cenie. Wyloty w przyszłym tygodniu z Warszawy, Katowic i Poznania.

Majorka wchodzi w sezon 2021 z rewelacyjnymi cenami. Już w zeszłym roku był to zdecydowanie tańszy kierunek niż w poprzednim roku. Choć Hiszpanie dalej wymagają testu od wszystkich przylatujących, to akceptują również tańsze testy RT-LAMP. Co ważne, wynik tych testów jest w ciągu ok. godziny od pobrania próbki. To znacząco ułatwia całą procedurę i nie generuje dodatkowych kosztów.

Maj to zawsze początek sezonu na wyspie, ale można tu liczyć na świetną pogodę, odpocząć oraz pozwiedzać.

Moim zdaniem
Prawdziwy HIT! Hotel był przebojem zeszłego roku, bo w bardzo dobrych cenach był przez cały letni sezon. Rewelacyjna jakość usług, wszystkie pokoje z widokiem na morze, zdecydowanie polecam.
Majorka - wymagane dokumenty
  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • formularz zdrowotny na stronie lub w aplikacji – spth.gob.es
  • negatywny wynik testu SARS-Cov-2. Akceptowane testy RT-PCR, RT-LAMP lub TMA z tłumaczeniem na język hiszpański lub angielski. Wykonane muszą być do 72h przed wylotem.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Majorka

GLOBALES AMERICA ****

Termin: 09.05 – 16.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy 1439 zł / osoba
wylot z Katowic 1449 zł / osoba
wylot z Poznania 1449 zł / osoba

Organizator: Tui

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*