Fuerteventura od poniedziałku za… 642 PLN

Niesamowite. Poniżej ceny przelotu tygodniowe wakacje z transferem, ubezpieczeniem i zakwaterowaniem w bungalowach z aneksami kuchennymi. Na terenie kompleksu spory basen.

Mega budżetowe wakacje w niewiarygodnie niskiej cenie. Śmieszne jest to, że 1/3 ceny tych wakacji to koszt zrobienia testu, który jest wymagany przy wjeździe do Hiszpanii.

Przypominam, że Hiszpanie akceptują również testy RT-LAMP, które można wykonać na lotniskach w Polsce przed wylotem. Czas oczekiwania na wynik ok. godziny. Dzięki temu możemy zdecydować się na zakup oferty w ostatniej chwili i pojawić się po prostu 3h przed podróżą.

Przypominam również o kodzie rabatowym „Lato2021!” w GynCentrum. Dzięki temu zrobimy przed wylotem test RT-PCR z tłumaczeniem na angielski za jedyne 249 złotych!

Mega okazja na śmiesznie tani wypoczynek w słońcu na Kanarach.

Moim zdaniem
Bez słów. Oferta poniżej ceny przelotu.
Fuerteventura - wymagane dokumenty
  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • formularz zdrowotny na stronie lub w aplikacji – spth.gob.es
  • negatywny wnik testu SARS-Cov-2. Akceptowane testy RT-PCR z tłumaczeniem na język hiszpański lub angielski. Wykonane muszą być najwcześniej 72h przed wylotem.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Fuerteventura

CASTILLO PLAYA **

Termin: 10.05 – 17.05.2021

Wyżywienie: bez wyżywienia

Ceny:

wylot z Katowic 642 zł / osoba
wylot z Warszawy 664 zł / osoba

Organizator: Rainbow

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*