Genialna Majorka All Inclusive za 1199 PLN

HIT! Wakacje na Majorce od najbliższej niedzieli! Świetny, od lat sprawdzony hotel z bardzo dobrym All Inclusive w pełnej cenie 1199 złotych za osobę dorosłą. Mamy jeszcze czas na zrobienie testu.

Hiszpanie poza testami PCR akceptują również testy RT-LAMP, jednak są one rzadko spotykane. Można je za to zrobić na więskzości lotnisk w Polsce przed wylotem (oczekiwanie na wynik ok. 1 godziny). Jest to zatem dobre rozwiązanie dla osób kupujących wakacje w naprawdę ostatnim momencie.

Testy PCR z tłumaczeniem można już za robić za mnisjze pieniądze. TUI dla swoich turystów oferuje możliwość zakupu testu w sieci laboratoriów Diagnostyka za 340 złotych / osoba, natomiast firma Gyn Centrum z kodem Lato2021! umożliwia zrobienie testu za jedyne 249 złotych!

Moim zdaniem
MEGA HIT! Biorąc pod uwagę kierunek i cenę, bez precedensu 🙂 Sprawdzony, bardzo dobry hotel i mnóstwo zadowolonych turystów.
Majorka - wymagane dokumenty
  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • formularz zdrowotny na stronie lub w aplikacji – spth.gob.es
  • negatywny wynik testu SARS-Cov-2. Akceptowane testy RT-PCR, RT-LAMP lub TMA z tłumaczeniem na język hiszpański lub angielski. Wykonane muszą być do 72h przed wylotem.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Majorka

GLOBALES AMERICA ****

Termin: 09.05 – 16.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1199 zł / osoba
wylot z Poznania 1199 zł / osoba
wylot z Warszawy 1199 zł / osoba

Organizator: Tui

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*