Świetne 4* All Inclusive w Hersonissos na Krecie za 1280 PLN

Rewelacyjna cena na najbliższy, niedzielny lot na Kretę. Bardzo dobry, popularny miejski hotel w centrum Hersonissos w genialnej cenie. Przypominam, że osoby zaszczepione lecą do Grecji bez żadnych ograniczeń!

Grecja otwiera się w połowie miesiąca na turystykę, a do kraju może wjechać każdy. Osoby niezaszczepione mogą bez problemu podróżować, ale muszą przed podróżą wykonać test PCR.

Osoby, które muszą wykonać test, mogą w promocyjnej cenie zakupić tą usługę w procesie rezerwacji. Bardzo tanim miejscem jest również sieć laboratoriów GynCentrum, która testy PCR z tłumaczeniem na angielski wykonuje za zaledwie 249 złotych za osobę dorosłą.

UWAGA
Osoby w pełni zaszczepione na Covid-19 są zwolnione z obowiązku robienia testu. Druga dawka szczepionka bądź pierwsza firmy Johnson & Johnson musi być przyjęta przynajmniej 14 dni przed podróżą do Grecji Polecam na spokojny wypoczynek w kameralnym hotelu oraz jako fajną bazę wypadową do zwiedzania wyspy.
Moim zdaniem
Świetny, kameralny hotelik. Niezwykle pozytywne opinie turystów, genialna baza wypadowa. Rewelacyjna oferta zwłaszcza dla zaszczepionych z powodu braku dodatkowych kosztów.
Grecja - wymagane dokumenty
  • dowód sobisty lub paszport
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem. Osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku testowania. Druga dawka szczepionki musi być przyjęta co najmniej 14 dni przed przylotem. Potwierdzenie szczepienia najlepiej pobrać lub wydrukować z Internetowego Konta Pacjenta
  • formularz lokalizacyjny i wygenerowanie kodu QR na stronie https://travel.gov.gr/#/ najpóźniej 24h przed przylotem do Grecji.

Zawarte w cenie:

  • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
  • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
  • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
  • polska obsługa oraz polski rezydent;
  • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Kreta

CITY GREEN ****

Termin: 16.05 – 23.05.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1360 zł / osoba
wylot z Warszawy 1280 zł / osoba

Organizator: Grecos Holiday

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*