Świetny hotel w Bułgarii All Inclusive za 999 PLN

Tygodniowe wakacje w Bułgarii w rewelacyjnej cenie! W dodatku mamy tu w ofercie bardzo dobry, 4 – gwiazdkowy hotel w Słonecznym Brzegu. Wyloty w tej cenie już w najbliższy wtorek.

Wela leży w spokojniejszym miejscu kurortu, a jednocześnie w zasięgu spaceru od centrum. Do plaży parę kroków. Rewelacyjne jest to, że bez większych dodatkowych kosztów jedziemy na wakacje All Inclusive w niesamowicie niskiej cenie.

UWAGA
Osoby w pełni zaszczepione na Covid-19 są zwolnione z obowiązku robienia testu. Druga dawka szczepionka bądź pierwsza firmy Johnson & Johnson musi być przyjęta przynajmniej 14 dni przed podróżą do Bułgarii.
Moim zdaniem
Świetny hotel, w spokojniejszej części słonecznego Brzegu. Od wielu sezonów sprawdzony hotel, z którego zdecydowana większość turystów wraca bardzo zadowolona.
Bułgaria - wymagane dokumenty
 • dowód osobisty lub paszport
 • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem lub test antygenowy wykonany najwcześniej 48h przed wylotem. Osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku testowania. Druga dawka szczepionki musi być przyjęta co najmniej 14 dni przed przylotem. Zwolnione z testów są również osoby, które chorowały na Covid-19 w ciągu od 14 do 180 dni przed przylotem. Potwierdzenie szczepienia najlepiej pobrać lub wydrukować z Internetowego Konta Pacjenta. Ozdrowieńcy muszą posiadać odpowiedni dokument potwierdzający pozytywny wynik.

  Z obowiązku testu zwolnione są również dzieci poniżej 5 lat.

Zawarte w cenie:

 • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
 • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
 • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
 • polska obsługa oraz polski rezydent;
 • ubezpieczenie.

Płatne dodatkowo:

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Bułgaria

WELA ****

Termin: 01.06 – 08.06.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Warszawy 999 zł / osoba
wylot z Katowic 1059 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*