Wakacje All Inclusive na Korfu za 1599 PLN

Bardzo lubiany i dobrze oceniany hotel na Korfu w opcji All Inclusive za 1599 złotych za osobę dorosłą. Wyloty dopiero za tydzień w sobotę, więc sporo na zorganizowanie wszystkiego.

Grecja cieszy się teraz bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na genialną pogodę oraz szeroki wachlarz osób, które kwalifikują się do wjazdu do Grecji bez konieczności robienia testów. Są to zarówno osoby zaszczepione przeciw Covid-19, a także ozdrowieńcy. Co ważne ozdrowieńcem jest osoba, która chorowała na Covid-19 nawet 9 miesięcy od planowanej daty przyjazdu!

UWAGA
Osoby w pełni zaszczepione na Covid-19 są zwolnione z obowiązku robienia testu. Druga dawka szczepionka bądź pierwsza firmy Johnson & Johnson musi być przyjęta przynajmniej 14 dni przed podróżą do Grecji Polecam na spokojny wypoczynek w kameralnym hotelu oraz jako fajną bazę wypadową do zwiedzania wyspy.
Moim zdaniem
Spory, resortowy hotel, rewelacyjna oferta zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. O tej porze roku – przed wakacjami – świetna oferta dla każdego. Od wielu sezonów bardzo zadowoleni turyści. Z pewnością świetny stosunek jakości do ceny.
Grecja - wymagane dokumenty
  • dowód osobisty lub paszport
  • test PCR na Sars-Cov-2 – wykonany najwcześniej 72h przed przylotem. Osoby w pełni zaszczepione są zwolnione z obowiązku testowania. Druga dawka szczepionki musi być przyjęta co najmniej 14 dni przed przylotem. Potwierdzenie szczepienia najlepiej pobrać lub wydrukować z Internetowego Konta Pacjenta.
    Zwolnieni z obowiązku robienia testu są również ozdrowieńcy, którzy chorowali na Covid-19 od 2 do 9 miesięcy od planowanej daty wjazdu do Grecji.
  • formularz lokalizacyjny i wygenerowanie kodu QR na stronie https://travel.gov.gr/#/ najpóźniej 24h przed przylotem do Grecji.
Korfu

MESSONGHI BEACH ***+

Termin: 05.06 – 12.06.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1599 zł / osoba
wylot z Warszawy 1799 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*