Kameralny, dobry hotel All Inclusive na Bodrum za 1199 PLN

Wakacje w gorącej Turcji w okolicach popularnego Bodrum. Kameralny, bardzo dobrze oceniany 4 – gwiazdkowy hotel w All Inclusive za jedyne 1199 złotych od osoby dorosłej. Wyjazdy w tej cenie w najbliższy czwartek, w Boże Ciało.

W dalszym ciągu nie wiadomo jak sytuacja z obowiązkowymi testami będzie wyglądać w czerwcu. Aktualnie obostrzenie obowiązuje do odwołania. Organizator na wyjazdy w maju oferował zakup testów PCR w sieci laboratoriów Diagnostyka za jedyne 179 PLN / osoba. Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała w czerwcu.

Nawet zakładając robienie testów, sam wyjazd jest w na tyle atrakcyjnej cenie, że warto skorzystać. Tym bardziej, że na Bodrum pogoda coraz bardziej się rozkręca i można tu liczyć na piękną, słoneczną pogodę przy relatywnie małej jeszcze liczbie turystów.

Moim zdaniem
Idealna sprawa dla wszystkich szukających w Turcji czegoś bardziej kameralnego, nie lubiących dużych, resortowych hoteli. Dobre 4* i bardzo zadowoleni turyści.
Turcja - wymagane dokumenty
 • paszport – ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu;
 • negatywny wynik testu RT-PCR, przetłumaczony na język angielski, wykonany najwcześniej 72h przed przylotem do Turcji. Nie dotyczy dzieci do lat 6;
 • formularz zdrowotny w wersji papierowej – Pobierz – klik
 • rejestracja wszystkich uczestników na stronie register.health.gov.tr i wygenerowanie kodu HES.

Zawarte w cenie:

 • przelot samolotem czarterowym z bagażami rejestrowanymi 20 kg;
 • transfery z lotniska do portu oraz na lotnisko;
 • zakwaterowanie na wybranym hotelu w wybrane opcji wyżywienia;
 • polska obsługa oraz polski rezydent;
 • ubezpieczenie;

Płatne dodatkowo:

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 15 PLN / osoba
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy – 15 PLN / osoba
Turcja

CLUB PALOMA FAMILY ****

Termin: 03.06 – 10.06.2021

Wyżywienie: All Inclusive

Ceny:

wylot z Katowic 1199 zł / osoba
wylot z Poznania 1199 zł / osoba
wylot z Wrocławia 1299 zł / osoba
wylot z Warszawy 1299 zł / osoba

Organizator: Itaka

Zwolnienie z kwarantanny

Z kwarantanny po powrocie do Polski zwalnia nas szczepienie dwoma dawkami, a w przypadku szczepionki Johnson & Johnson 1 dawka. Zwolnione są również osoby, które w ostatnich 6 miesiącach chorowały na Covid-19.

Pozostałe osoby, jeśli nie chcą odbywać 10 – dniowej kwarantanny, mogą zrobić po przylocie do Polski tani test antygenowy. Jest na to 48h od chwili wylądowania w Polsce. Test można wykonać również od razu po przylocie na każdym lotnisku w Polsce. Ich ceny w zależności od lotniska i miejsca ich wykonania wahają się w granicach 100 – 150 PLN / osoba.

Autor Tomasz Filak

Z branżą turystyczną związany jestem od 2008 roku. Odwiedziłem od tego czasu sporo kierunków oraz kilkaset hoteli na najpopularniejszych kierunkach. Więcej w dziale O Mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email NIE BĘDZIE publikowany. Obowiązkowe pola są oznaczone *

*